blog Impakt 20221130 100
Weekly
10.02.2024

Passief inkomen

3 min.

Deze week zullen we proberen om een definitie van passief inkomen te geven. En met alle bescheidenheid proberen we een meer verlichte definitie te geven dan die van Wikipedia, die ik zojuist heb geraadpleegd.

Een passief inkomen is een soort regelmatige betaling die bijvoorbeeld vereist dat er één uur per dag wordt gewerkt. Het is gebaseerd op het beheer van een activum gefinancierd door een bank of een makelaar. Bovendien moet de toegang tot dit "alternatieve krediet" consistent zijn in de tijd en niet veranderen afhankelijk van de wensen van de gekken van centrale banken of manipulators van Davos. Natuurlijk vereist het opbouwen van een passief inkomen werk en doorzettingsvermogen. De kandidaat moet ook worden omringd door de juiste mensen die al lid zijn van deze bevoorrechte club. En het belangrijkste: dit inkomen moet gepaard gaan met gemoedsrust.

Twee potentiële kandidaten: vastgoed gefinancierd door een bank en royalty's ontvangen van een film of boek.

Wat betreft vastgoed, kunnen de gekken van centrale banken en de manipulators van Davos op elk moment de spelregels veranderen (ik neem aan dat u het nieuws volgt). Bovendien, wanneer men alleen staat tegenover een hypothecaire lening en een huurder die zijn huur niet betaalt, is gemoedsrust afwezig. Vaak is men niet omringd door de juiste mensen. Maar de leerling van "passief inkomen" wordt geconfronteerd met advocaten en vakmensen die vaak ontoegankelijk en duur zijn. De leerling van "passief inkomen" zal nooit financieel vrij zijn. Onze school heeft cijfers verzameld op zeer lange termijn die deze realiteit aantonen.

Een film of een boek. Het is een positieve black swan, zoals Taleb zou zeggen. Met andere woorden, de kans om hierin te slagen is bijna nul. Maar laten we constructief zijn, er is een minder moeilijke manier om passief inkomen te genereren. Degenen die mij kennen, raden het antwoord al. Benieuwd?

Na jarenlange praktijkervaring en doorzettingsvermogen voldoet een optieverkoopstrategie aan de criteria van passief inkomen:

1. Onze ervaring heeft aangetoond dat het verkopen van opties in meer dan 80% van de gevallen inkomen genereert. Dit inkomen wordt gegenereerd dankzij het krediet verleend door een makelaar. De voorwaarden voor het verkrijgen van dit krediet zijn minder fluctuerend dan die van een hypotheek.

2. Voordat men gemoedsrust bereikt en slechts één uur per dag hoeft te werken, moet de kandidaat voor passief inkomen omringd zijn door de juiste mensen en gewerkt hebben aan zijn/haar strategieën. Dat is wat onze school aanbiedt.

3. Wat maakt het verschil? Omringd zijn door ervaren mensen die al extreme gebeurtenissen hebben meegemaakt en die kunnen uitleggen wat te doen in dergelijke omstandigheden.


Lees ook

 • 2024 07 07 084543
  Weekly
  06.07.2024

  VIX en feestjes

  Als je indruk wilt maken op een feestje en je wilt optimistisch overkomen, kun je praten over de uitbreiding van de groeibasis van aandelen. Als NVIDIA, dat een flinke klap heeft gekregen door een daling…
  Meer lezen
 • Image
  Weekly
  29.06.2024

  Zen & opties verkopen

  Deze week las ik toevallig iets over een avonturierster die eigenlijk het boeddhisme in Europa introduceerde, nadat ze illegaal in de verboden stad in Tibet verbleef, Alexandra David Néel. Ze was op zoek naar kennis,…
  Meer lezen
 • Triple witching
  Weekly
  22.06.2024

  Hapiness & triple witchingday

  Deze week gaan we het hebben over happiness. Als dit onderwerp je niet interesseert en je liever over optiestrategieën en triple witchingday hoort, kun je naar het laatste punt gaan. Maar ook dat gaat een…
  Meer lezen