blog Impakt 20221130 100
Weekly
10.02.2024

Passief inkomen

3 min.

Deze week zullen we proberen om een definitie van passief inkomen te geven. En met alle bescheidenheid proberen we een meer verlichte definitie te geven dan die van Wikipedia, die ik zojuist heb geraadpleegd.

Een passief inkomen is een soort regelmatige betaling die bijvoorbeeld vereist dat er één uur per dag wordt gewerkt. Het is gebaseerd op het beheer van een activum gefinancierd door een bank of een makelaar. Bovendien moet de toegang tot dit "alternatieve krediet" consistent zijn in de tijd en niet veranderen afhankelijk van de wensen van de gekken van centrale banken of manipulators van Davos. Natuurlijk vereist het opbouwen van een passief inkomen werk en doorzettingsvermogen. De kandidaat moet ook worden omringd door de juiste mensen die al lid zijn van deze bevoorrechte club. En het belangrijkste: dit inkomen moet gepaard gaan met gemoedsrust.

Twee potentiële kandidaten: vastgoed gefinancierd door een bank en royalty's ontvangen van een film of boek.

Wat betreft vastgoed, kunnen de gekken van centrale banken en de manipulators van Davos op elk moment de spelregels veranderen (ik neem aan dat u het nieuws volgt). Bovendien, wanneer men alleen staat tegenover een hypothecaire lening en een huurder die zijn huur niet betaalt, is gemoedsrust afwezig. Vaak is men niet omringd door de juiste mensen. Maar de leerling van "passief inkomen" wordt geconfronteerd met advocaten en vakmensen die vaak ontoegankelijk en duur zijn. De leerling van "passief inkomen" zal nooit financieel vrij zijn. Onze school heeft cijfers verzameld op zeer lange termijn die deze realiteit aantonen.

Een film of een boek. Het is een positieve black swan, zoals Taleb zou zeggen. Met andere woorden, de kans om hierin te slagen is bijna nul. Maar laten we constructief zijn, er is een minder moeilijke manier om passief inkomen te genereren. Degenen die mij kennen, raden het antwoord al. Benieuwd?

Na jarenlange praktijkervaring en doorzettingsvermogen voldoet een optieverkoopstrategie aan de criteria van passief inkomen:

1. Onze ervaring heeft aangetoond dat het verkopen van opties in meer dan 80% van de gevallen inkomen genereert. Dit inkomen wordt gegenereerd dankzij het krediet verleend door een makelaar. De voorwaarden voor het verkrijgen van dit krediet zijn minder fluctuerend dan die van een hypotheek.

2. Voordat men gemoedsrust bereikt en slechts één uur per dag hoeft te werken, moet de kandidaat voor passief inkomen omringd zijn door de juiste mensen en gewerkt hebben aan zijn/haar strategieën. Dat is wat onze school aanbiedt.

3. Wat maakt het verschil? Omringd zijn door ervaren mensen die al extreme gebeurtenissen hebben meegemaakt en die kunnen uitleggen wat te doen in dergelijke omstandigheden.


Lees ook

 • Screenshot 2024 04 21 092056
  Weekly
  20.04.2024

  Business en statistiek

  Deze week zullen we opnieuw niet spreken over bijvoorbeeld de provocaties tussen Israël en Iran of over de haviken van de Fed die aangeven dat de inflatie nog niet onder controle is. Wie af en…
  Meer lezen
 • Screenshot 2024 04 14 080914
  Weekly
  13.04.2024

  Volatiliteit en realiteit

  Naar wekelijkse gewoonte, laten we de onderwerpen uit de populaire (financiële) pers wat links liggen. We zullen niet praten over de schok op de markten na de publicatie van de inflatiecijfers en de uitspraken van…
  Meer lezen
 • Screenshot 2024 04 07 085150
  Weekly
  06.04.2024

  Lage volatiliteit en Paulo Coelho

  Onze school bestaat nu vier jaar. We hebben een dagboek bijgehouden en de prestaties van onze accounts gedeeld met de studenten. Het idee is om altijd te streven naar verbetering in wat we doen om…
  Meer lezen