blog Impakt 20230623 17
Weekly
18.11.2023

Inflatie en optieprijzen

2 min.

Het gaat weg, maar het komt terug. Dat zou je kunnen zeggen over inflatie. Boeddhisten zouden spreken over de vergankelijkheid van dingen. Hoe dan ook, voor de mainstream journalist was het goede cijfer van de Amerikaanse inflatie dat deze week werd gepubliceerd het belangrijkste nieuws. Maar er is iets belangrijkers als je op zoek bent naar financiële onafhankelijkheid via optiestrategieën.

Dit is wat het belangrijkst is. Herinner je je, drie weken geleden suggereerde onze analyse dat marketmakers, of de whales zoals je wilt, aandelen aan het accumuleren waren door kleine visjes bang te maken. Sinds deze accumulatiefase zijn de grote indices met 10% gestegen, wat overeenkomt met het gemiddelde rendement van aandelen op jaarbasis in 3 weken. En er is nog meer.

Binnen onze groep hebben we een optiestrategie ontwikkeld die geoptimaliseerd is voor de accumulatiefase. Wat maakt het bijzonder? Je profiteert volledig van de stijging. En zelfs als je timing niet perfect is, is het verlies ten opzichte van de potentiële winst 1 op 5 op een horizon van 1 maand. Dit bewijst dat het analyseren van het gedrag van whales en het begrijpen van opties een winnende combinatie is.

Gemiddeld genomen zijn opties te duur. Dat is bekend. De reden voor hun prijs is verbonden aan menselijke aard: angst voor putopties en hebzucht voor callopties. Binnen onze gemeenschap leren we om minder bang te zijn en minder hebzuchtig te zijn dan het gemiddelde. Dit is het gedragsfinanciële aspect van onze school.

Na de sterke stijging van de afgelopen drie weken zijn de whales bezig hun aandelen te verdelen onder de kleine vissen. De waarschijnlijkheid van een grillige markt is zeer groot in deze distributiefase. De ideale context voor een verkoper van opties.


Lees ook

 • Screenshot 2024 02 25 080351
  Weekly
  24.02.2024

  Nvidia en houwelenverkopers

  We gaan je niet om de oren slaan met de schitterende resultaten van Nvidia, dat voor AI is wat houwelenverkopers waren tijdens de goudkoorts. Een sterke stijging van de indexen volgde. De FOMO van de…
  Meer lezen
 • Impakt 20230623 68
  Weekly
  17.02.2024

  Whales en liquiditeitspools

  In plaats van te praten over de petjes van Wall Street-traders die de S&P 5000 tonen of over ongekende gebieden voor AI-gerelateerde indexen en aandelen, gaan we een update geven over onze vorige post. Weet…
  Meer lezen
 • Impakt 20221130 100
  Weekly
  10.02.2024

  Passief inkomen

  Deze week zullen we proberen om een definitie van passief inkomen te geven. En met alle bescheidenheid proberen we een meer verlichte definitie te geven dan die van Wikipedia, die ik zojuist heb geraadpleegd. Een passief…
  Meer lezen