blog Impakt 20230623 17
Weekly
18.11.2023

Inflatie en optieprijzen

2 min.

Het gaat weg, maar het komt terug. Dat zou je kunnen zeggen over inflatie. Boeddhisten zouden spreken over de vergankelijkheid van dingen. Hoe dan ook, voor de mainstream journalist was het goede cijfer van de Amerikaanse inflatie dat deze week werd gepubliceerd het belangrijkste nieuws. Maar er is iets belangrijkers als je op zoek bent naar financiële onafhankelijkheid via optiestrategieën.

Dit is wat het belangrijkst is. Herinner je je, drie weken geleden suggereerde onze analyse dat marketmakers, of de whales zoals je wilt, aandelen aan het accumuleren waren door kleine visjes bang te maken. Sinds deze accumulatiefase zijn de grote indices met 10% gestegen, wat overeenkomt met het gemiddelde rendement van aandelen op jaarbasis in 3 weken. En er is nog meer.

Binnen onze groep hebben we een optiestrategie ontwikkeld die geoptimaliseerd is voor de accumulatiefase. Wat maakt het bijzonder? Je profiteert volledig van de stijging. En zelfs als je timing niet perfect is, is het verlies ten opzichte van de potentiële winst 1 op 5 op een horizon van 1 maand. Dit bewijst dat het analyseren van het gedrag van whales en het begrijpen van opties een winnende combinatie is.

Gemiddeld genomen zijn opties te duur. Dat is bekend. De reden voor hun prijs is verbonden aan menselijke aard: angst voor putopties en hebzucht voor callopties. Binnen onze gemeenschap leren we om minder bang te zijn en minder hebzuchtig te zijn dan het gemiddelde. Dit is het gedragsfinanciële aspect van onze school.

Na de sterke stijging van de afgelopen drie weken zijn de whales bezig hun aandelen te verdelen onder de kleine vissen. De waarschijnlijkheid van een grillige markt is zeer groot in deze distributiefase. De ideale context voor een verkoper van opties.


Lees ook

 • 2024 07 07 084543
  Weekly
  06.07.2024

  VIX en feestjes

  Als je indruk wilt maken op een feestje en je wilt optimistisch overkomen, kun je praten over de uitbreiding van de groeibasis van aandelen. Als NVIDIA, dat een flinke klap heeft gekregen door een daling…
  Meer lezen
 • Image
  Weekly
  29.06.2024

  Zen & opties verkopen

  Deze week las ik toevallig iets over een avonturierster die eigenlijk het boeddhisme in Europa introduceerde, nadat ze illegaal in de verboden stad in Tibet verbleef, Alexandra David Néel. Ze was op zoek naar kennis,…
  Meer lezen
 • Triple witching
  Weekly
  22.06.2024

  Hapiness & triple witchingday

  Deze week gaan we het hebben over happiness. Als dit onderwerp je niet interesseert en je liever over optiestrategieën en triple witchingday hoort, kun je naar het laatste punt gaan. Maar ook dat gaat een…
  Meer lezen