blog PXL 20230401 100619627 2
Weekly
01.04.2023

Passieve inkomstenstromen

2 min.

Uit 100 personen die hebben gestudeerd in westerse landen, werd 1 ultra-rijk en werden er 4 financieel vrij 25 jaar later. De rest? Die wachten op hun pensioen of zijn overleden. Om financieel vrij te worden, kan men zorgen voor passieve inkomstenstromen. We zullen er drie analyseren, van het minst passief naar het meest passief.

Niet erg passief inkomen 1: Lenen om te investeren in vastgoed. Wel, dit is duidelijk niet passief en huurinkomsten alleen stellen u niet in staat om financiële vrijheid te bereiken.

Niet al te passief inkomen 2: Royalty's ontvangen van een film, boek of muziekstuk. Niet slecht, maar men moet al een zeer ontwikkeld intuïtief brein hebben. Bovendien worden deze passieve inkomstenstromen steeds minder passief met de evolutie van technologie.

Passief inkomen 3: Het ontwikkelen van een systeem dat de wet van grote getallen gebruikt om relatief regelmatig inkomen te genereren door opties te verkopen. Deze ontwikkeling, geïnspireerd door smart money, vereist veel ervaring en wordt op onze school onderwezen.

Twee weken geleden hebben we vermeld dat "het grootste deel van de daling achter ons zou liggen." Deze analyse was gebaseerd op Wyckoff-modellen. Na een stijging van meer dan 5% vanaf het dieptepunt, dat werd veroorzaakt door zeer weinig aanbod (dumb money verkocht), suggereert dezelfde analyse dat het dieptepunt achter ons kan liggen.


Lees ook

 • Screenshot 2024 04 21 092056
  Weekly
  20.04.2024

  Business en statistiek

  Deze week zullen we opnieuw niet spreken over bijvoorbeeld de provocaties tussen Israël en Iran of over de haviken van de Fed die aangeven dat de inflatie nog niet onder controle is. Wie af en…
  Meer lezen
 • Screenshot 2024 04 14 080914
  Weekly
  13.04.2024

  Volatiliteit en realiteit

  Naar wekelijkse gewoonte, laten we de onderwerpen uit de populaire (financiële) pers wat links liggen. We zullen niet praten over de schok op de markten na de publicatie van de inflatiecijfers en de uitspraken van…
  Meer lezen
 • Screenshot 2024 04 07 085150
  Weekly
  06.04.2024

  Lage volatiliteit en Paulo Coelho

  Onze school bestaat nu vier jaar. We hebben een dagboek bijgehouden en de prestaties van onze accounts gedeeld met de studenten. Het idee is om altijd te streven naar verbetering in wat we doen om…
  Meer lezen