blog Impakt 20221130 29
Weekly
27.05.2023

Bubbels en fondsbeheerders

2 min.

Bijna onmogelijk te negeren. Er waren wilde solden in wat het meest was gestegen: Franse luxe en technologie. Allemaal blabla natuurlijk. Onze analyse suggereert dat we de golf van volgers ingaan. Dit is Elliott wave 5 waar winst op papier blijft. Belangrijker voor de optieverkoper is dat wave 3 voorbij is. Dus volgens het principe van inversie zijn scherpe stijgingen zijn zeer onwaarschijnlijk.

Het gemeenschappelijke punt tussen James Simons, de grondlegger van Renaissance, het beste fonds ter wereld, en onze school is de ontwikkeling van collectieve intelligentie. Bij OrcaTraders moedigen we het delen van strategieën tussen onze leden aan en het resultaat mag er zijn. Meer dan 80% van onze studenten is op weg naar financiële vrijheid. Dat is nog eens een energie.

Mensen onder de 20 jaar zullen het niet kennen. In 2000, op het hoogtepunt van de internetzeepbel, waren de waardering en het optimisme extreem hoog. Zoals uitgelegd door Kindleberger in zijn boek "Anatomy of a Bubble", zijn financiële bubbels onvermijdelijke verschijnselen in een kapitalistisch systeem. De volgende kan verband houden met AI. Als we naar de globale waarderingsratio's kijken, zijn we nu verre van overdreven gewaardeerd.

Is het gemakkelijk om nieuwe goudklompjes te ontdekken? Nee, dat is wat het ARK-fonds van Cathie Wood laat zien. Meer dan 70% gedaald ten opzichte van zijn hoogtepunt. Dus als het hele ARK-team het niet kan, waarom zou jij het dan doen? Nogmaals, we geven de voorkeur aan onze strategieën voor het verkopen van opties, die een kans van bijna 100% hebben om winst te genereren over een horizon van een jaar.

Nvidia surft mee op de AI-golf en lijkt altijd in een goede doen. De resultaten zijn verbluffend en tonen het optimisme van de AI-actoren aan. Year-to-date zou de S&P 500 negatief zijn als AI-gerelateerde aandelen worden uitgesloten. Nogmaals, dit is een van de redenen waarom reguliere fondsbeheerders moeite hebben om beter te presteren dan wereldwijde aandelen. Maar waar betaal je ze dan voor? Om eens over na te denken.Lees ook

 • Screenshot 2024 02 25 080351
  Weekly
  24.02.2024

  Nvidia en houwelenverkopers

  We gaan je niet om de oren slaan met de schitterende resultaten van Nvidia, dat voor AI is wat houwelenverkopers waren tijdens de goudkoorts. Een sterke stijging van de indexen volgde. De FOMO van de…
  Meer lezen
 • Impakt 20230623 68
  Weekly
  17.02.2024

  Whales en liquiditeitspools

  In plaats van te praten over de petjes van Wall Street-traders die de S&P 5000 tonen of over ongekende gebieden voor AI-gerelateerde indexen en aandelen, gaan we een update geven over onze vorige post. Weet…
  Meer lezen
 • Impakt 20221130 100
  Weekly
  10.02.2024

  Passief inkomen

  Deze week zullen we proberen om een definitie van passief inkomen te geven. En met alle bescheidenheid proberen we een meer verlichte definitie te geven dan die van Wikipedia, die ik zojuist heb geraadpleegd. Een passief…
  Meer lezen